United Limbs


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

United Limbs rozpoczął swoją działalność z początkiem 2020 roku w Warszawie. Jest nieformalnym kolektywem artystów tancerzy, którzy po latach pracy w różnych instytucjach kulturalnych na terenie Europy postanowili wrócić do Warszawy, by połączyć siły i rozpocząć wspólną działalność artystyczną. W skład kolektywu wchodzi sześciu twórców: Ilona Gumowska, Eliza Kindziuk, Izabela Zawadzka, Jakub Piotrowicz, Gieorgij Puchalski i Jakub Mędrzycki.

WYDARZENIA

Przestrzenie Sztuki − Lubelski Teatr Tańca, Centrum Kultury w Lublinie

2020, Lublin

Festiwal Kalejdoskop

2020, Białystok

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie

2020, Warszawa

NAGRODY

Spektakl

WIN.DOWS_38

Zespół

United Limbs

Twórcy

  • Izabela Orzełowskachoreografia/koncept
  • Ilona Gumowskawykonawca/choreografia/koncept
  • Izabela Zawadzkawykonawca/choreografia/koncept
  • Jakub Mędrzyckiwykonawca/choreografia/koncept
  • Gieorgij Puchalskiwykonawca/choreografia/koncept/muzyka
  • Ela ChowaniecKonsultacja dramaturgiczna
  • Maria ŁozińskaKostiumy/Charakteryzacja

Opis spekatklu

WIN.DOWS_38 to zestaw ulotnych wrażeń, obrazów i fantazji o przyszłości. Przyszłości być może bardzo dalekiej. Czy to już kompletnie dystopijna rzeczywistość, której nawet Orwell nie miałby odwagi sobie wyobrazić?
Świat rozgrywa się pomiędzy czwórką bohaterów, prawdopodobnie jeszcze ludzi. Zbudowany jest z ich tajemnic, pragnień, potencjalnych zmagań, balansuje pomiędzy życiem a jego projekcją.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 52 " Załoga * 6 Artyści 4
Premiera 2020-08-06, Warszawa
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • loud-music

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE

Spektakl powstał w ramach projektu Przestrzenie Sztuki finansowanego ze środków Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury Narodowej, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoOperatorem projektu w Lublinie jest Centrum Kultury w LubliniePraca nad spektaklem odbyła się w ramach rezydencji i współpracy z Lubelskim Teatrem TańcaSpektakl dofinansowany w ramach programu koprodukcyjnego Centrum Teatru i Tańca w WarszawieProjekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa
LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo
Skip to content