O nas

Strona internetowa polanddances.pl, która jest projektem wspólnym Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca oraz Instytutu Adama Mickiewicza, powstała, aby promować polski taniec za granicą. Pragniemy stworzyć jedno miejsce, które zbierać będzie informacje o aktualnej polskiej twórczości tanecznej. Miejsce, które będzie bazą polskich artystów, instytucji, producentów, grup nieformalnych i organizacji pozarządowych działających w sferze sztuki tańca.

Jedna strona internetowa gromadząca wszystkie dane ułatwi zagranicznym widzom, krytykom, kuratorom i producentom nie tylko zapoznanie się z bieżącym repertuarem i artystycznymi propozycjami, ale pozwoli także na szybkie wyszukanie danych kontaktowych.

Zgłaszającym się artystom, producentom, instytucjom, grupom nieformalnym i organizacjom pozarządowym oferujemy możliwość prezentacji na osobnej podstronie, która zawierać będzie opis działalności, dane adresowe i kontaktowe oraz informacje o jednym wybranym spektaklu z bieżącego repertuaru wraz z materiałami promocyjnymi (zdjęcia, trailer).

Deklaracja dostępności
Skip to content