Teatr Tańca Jazgot


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Teatr Tańca Jazgot, który istnieje od 2012 roku, tworzy grupa kreatywnych osób realizujących projekty artystyczne związane z przekazywaniem myśli i pokazywaniem emocji. To grupa pasjonatów, która chce wzruszać, denerwować, przerażać, dawać do myślenia, nawiązywać dialog. Teatr ma na swoim koncie liczne etiudy oraz dwa spektakle.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

Koniec Końców Koniec

Zespół

Teatr Tańca Jazgot

Twórcy

  • Aneta Bułkachoreograf

Opis spekatklu

Rodzimy się w społeczeństwie, które od początku narzuca nam reguły, według których mamy żyć i postępować. Pakiet na życie jest już gotowy. Od startu aż do mety, bardziej lub mniej świadomie przystajemy na te warunki. Tryptyk przedstawia życie jako rywalizację, niekończącą się pogoń. To wyczerpujący, szaleńczy wysiłek współczesnych ludzi dążących do osiągnięcia zawodowego i materialnego sukcesu. Bezmyślnie uczestniczących w wyścigu po „więcej i wyżej”. Jaki będzie Twój koniec?

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 50 " Załoga * 12 Artyści 11
Premiera 2021-10-02, Bełchatów
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • strobe

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
Skip to content