Sara Kozłowska


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 3

Spektakl Porozmawiajmy o Nas, stworzony przez trójkę tancerzy i muzyka towarzyszącego im na żywo, powstał dzięki Stypendium Artystycznemu Prezydenta Miasta Łodzi 2021 oraz programowi Przestrzenie Sztuki Łódź.
Twórcy na co dzień podążają własnymi artystycznymi drogami, eksplorując to, co najbardziej ich porusza. Spotykali się w różnych konfiguracjach i artystycznych kolaboracjach, ale po raz pierwszy razem mogli współpracować przy realizacji spektaklu.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

Porozmawiajmy o Nas

Zespół

Sara Kozłowska

Twórcy

  • Sara Kozłowskareżyseria
  • Kacper Klimczakchoreograf, tancerz
  • Sara Kozłowskachoreograf, tancerka
  • Dawid Marzecchoreograf, tancerz
  • Paweł Odorowiczmuzyk
  • Tomasz Krukowskireżyseria świateł

Opis spekatklu

Porozmawiajmy o Nas to spektakl osnuty na kanwie wydarzeń, które na pewno miały gdzieś miejsce. Alegoryczna opowieść o radości, smutku, miłości, samotności i przyjaźni. Wielowymiarowa historia zamknięta w przytulnej przestrzeni pokoju łączy i przeplata tematykę relacji międzyludzkich z naszym rzeczywistym, osobistym spotkaniem, któremu towarzyszy komentarz muzyczny wykonywany na żywo.
Dostrzegamy się i słuchamy nawzajem, poruszamy i doświadczamy.
Jest to zaproszenie do odbycia podróży.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 49 " Załoga * 6 Artyści 4
Premiera 2021-12-19, Łódź
Odbiorca dorośli
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE

Premiera spektaklu została zrealizowana w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Łodzi 2021 oraz projektu Przestrzenie Sztuki Łódź 2021
Skip to content