Physical ArtHouse


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Physical ArtHouse to zespół, który działa w Zielonej Górze od 2010 roku pod kierunkiem artystycznym Marka Zadłużnego.
Estetyka Physical ArtHouse zderza w sobie nurty minimalizmu i ruchu organicznego charakterystyczne dla teatru fizycznego oraz wybranych technik tańca współczesnego.
W podsumowaniu sezonu artystycznego w 2016 roku Physical ArtHouse został uznany przez Dziennik Teatralny za jeden z najlepiej zapowiadających się niezależnych zespołów teatralnych.

WYDARZENIA

Body IQ Festival

2021, Berlin

DansPlat Skog

2019, Skog

DansForum Viksjefors

2019, Viksjefors

NAGRODY

Spektakl

Ukochany kraj, umiłowany kraj

Zespół

Physical ArtHouse

Twórcy

  • Marek Zadłużnychoreograf/tancerz
  • Gabriel Zaborniakasystent choreografa/tancerz
  • Radosław Bajontwórca kostiumów/tancerz
  • Kalina Grupatancerka
  • Natalia Hasstancerka
  • Marta Pelińskatancerka

Opis spekatklu

Zło może urosnąć.
Pozwalamy, żeby na ulicach miast demokratycznych krajów, w imię swobód demokratycznych, odbywały się parady nienawiści i nietolerancji. To zły znak. I to nie jest demokracja, bo demokracja nie polega na przyzwoleniu na zło, nawet najmniejsze, bo ono może nie wiadomo kiedy urosnąć. Musimy uczyć w szkołach, w przedszkolach, na uniwersytetach, że zło jest złem, że nienawiść jest złem i że miłość jest obowiązkiem.
Marek Edelman, 2005

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 40 " Załoga * 6 Artyści 6
Premiera 2021-06-25, Zielona Góra
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
Skip to content