Paulina Święcańska


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Choreograf, pedagog, manager kultury. Specjalizuje się w realizacji spektakli ruchowych łączących środowiska zawodowych artystów z amatorami (seniorzy, młodzież, osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi, amatorzy tańca). W pracy zawodowej wykorzystuje techniki i metody pracy z ciałem, takie jak: contact improvisation, authentic movement, improvisation, animal flow, pilates. Od 2010 roku dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Kontakt Improwizacji Warsaw Flow (polandcontactfestival.com).

WYDARZENIA

NAGRODY

Warszawa, 2018

Medal i podziękowanie – Związek Artystów Scen Polskich (ZASP)Medal i podziękowanie – Związek Artystów Scen Polskich (ZASP)

Spektakl

EXIT

Zespół

Paulina Święcańska

Twórcy

  • Paulina ŚwięcańskaKoncepcja, choreografia
  • Marek KlajdaChoreografia
  • Piotr JanowczykWizualizacje

Opis spekatklu

EXIT to wyjście, odejście, zmiana. Patrzenie ku nowemu z powolnym pozostawianiem starego za sobą. Co zostaje za nami? Przekleństwa niewinności, Wichrowe wzgórza, Spragnieni miłości. Czasami to wyjście jest bolesne, traumatyczne, a czasami kojące i uwalniające. Każdy z twórców spektaklu zaznaczył w nim swoją osobistą historię końca. Teraz czas na widza. Czy także przeżywa taki czas? A może znajdzie w sobie odwagę aby ten czas rozpocząć. A może już jest to za nim…Wychodzenie, kończenie, EXIT.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 40 " Załoga * 5 Artyści 3
Premiera 2019-03-07, Warszawa
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
LogoLogo
Skip to content