Ośrodek Praktyk Choreograficznych

Pracownia Teatru Tańca od 2010 roku funkcjonuje i rozwija się w Zielonej Górze pod kierunkiem artystycznym Marka Zadłużnego. Estetyka Pracowni Teatru Tańca zderza w sobie nurty minimalizmu i ruchu organicznego charakterystyczne dla teatru fizycznego oraz wybranych technik tańca współczesnego. Jednocześnie bazuje na fundamencie improwizacji strukturalnej, co stanowi o autorskim, dynamicznym i mocnym stylu choreografii kreowanych przez zespół.

WYDARZENIA

pokaz rezydencyjny w DansPlats

2019, Skog

DansForum

2019, Viksjefors

NAGRODY

Spektakl

9.81

Zespół

Ośrodek Praktyk Choreograficznych

Twórcy

  • Marek Zadłużnychoreograf

Opis spekatklu

Łatwiej jest się przyznać, nawet samemu przed sobą, że „hejtuje” się daną osobę czy grupę społeczną, niż że się ją nienawidzi.
Zjawisko mowy nienawiści ma poważne konsekwencje, często niedostrzegane lub bagatelizowane przez obrońców naiwnie rozumianej wolności słowa. Reakcja na mowę nienawiści wśród mniejszości (etnicznych, seksualnych etc.) przypomina reakcję na każde inne traumatyczne przeżycie i może prowadzić do depresji, wyuczonej bezradności, uzależnień, a nawet do prób samobójczych.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 25 " Załoga * 11 Artyści 10
Premiera 2017-03-18, Zielona Góra
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • nudity

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
Logo
Skip to content