Natalia Dinges

Living Space Theatre zostało założone w 2016 roku przez absolwentów Akademii Sztuk Teatralnej w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Jako nomadyczny teatr zespół realizuje spektakle w różnych miejscach i z różnymi artystami. Jest skupiony na pracy z ciałem i wyobraźnią, postrzeganych jako skuteczne narzędzia w procesie twórczym. Głównym celem zespołu jest produkcja autorskich spektakli teatru tańca i teatru fizycznego, a także organizowanie warsztatów artystycznych, festiwali czy wystaw.

WYDARZENIA

Somatopia

2021, Nowy Jork

NAGRODY

Spektakl

Q&A (the Polish Edition)

Zespół

Living Space Theatre

Twórcy

  • Rachel ErdosChoreografka

Opis spekatklu

W 1977 roku psycholog A. Aron opublikował artykuł Eksperymentalna generacja bliskości międzyludzkiej. Zebrał 36 pytań przeznaczonych do dialogu między dwojgiem nieznajomych. Według badania otwartość na drugą osobę i postawienie siebie w sytuacji bezbronności rozwijają silną intymność, prowadzącą do natychmiastowej miłości. W trakcie spektaklu tancerze odpowiadają na te pytania. Przedstawienie jest emocjonującym, fizycznym wydarzeniem, charakteryzującym się intymnym połączeniem z publicznością.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 50 min " Załoga * 7 Artyści 5
Premiera 08/09/2023, Kraków
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE

Spektakl został dofinansowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu własnego Zamówienia choreograficzne 2023, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Skip to content