Marcin Motyl

Marcin Motyl to niezależny tancerz i choreograf. Pracuje nad własną metodą pracy twórczej, kształtując jednocześnie swoisty język ruchu. Chcąc stworzyć indywidualistyczne podejście do choreografii, korzysta ze swojego profesjonalnego wykształcenia oraz doświadczenia, które łączy z szeroko pojętym pojęciem abstrakcji i swoimi zainteresowaniami ludzkim umysłem. Jego produkcje były prezentowane w Japonii, Chinach, Niemczech i Polsce.

WYDARZENIA

NAGRODY

Stuttgart , 2020

Private Award DEVICE / 24th International Solo-Dance-Theatre Festival StuttgartPrivate Award DEVICE / 24th International Solo-Dance-Theatre Festival Stuttgart

Tarnów, 2019

I miejsce w Konkursie choreograficznym „Dance my love” podczas IX Miedzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Otwartej Sceny (Centrum Sztuki Mościce)I miejsce w Konkursie choreograficznym „Dance my love” podczas IX Miedzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Otwartej Sceny (Centrum Sztuki Mościce)

Spektakl

DEVICE

Zespół

Marcin Motyl

Twórcy

  • Marcin Motylkoncept/ choreografia/ taniec

Opis spekatklu

Inspiracją do stworzenia DEVICE jest obserwacja codziennych zachowań przechodniów i życia toczącego się przy wielkomiejskich ulicach. To próba odpowiedzi na pytanie, czy jedno urządzenie może spowodować w nas jakąś zmianę? Czy może wzbudzić w nas jakieś uczucie? Czy może sprowokować inny bieg wydarzeń w naszym myśleniu i odczuwaniu?

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 10 " Załoga * 2 Artyści 1
Premiera 2019-10-26, Tarnów
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
Skip to content