La La Lena- teatr dla dzieci

Teatr dla dzieci, którego działalność artystyczna skupia się na tworzeniu spektakli dla dzieci w wieku od 1. do 8. roku życia. Założycielką i pomysłodawczynią jest Lena Kowalska – dyplomowana aktorka, tancerka oraz debiutująca reżyserka spektakli dla dzieci. Teatr La La Lena prezentuje spektakle teatralne, w których głównymi motywami są taniec i ruch sceniczny. Dodatkowym elementem charakteryzującym twórczość teatru jest interaktywne działanie z widzami.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

Twoje czy moje?

Zespół

La La Lena Teatr dla dzieci

Twórcy

  • Lena Kowalskaaktorka, reżyserka

Opis spekatklu

Spektakl Twoje czy moje skierowany jest do dzieci od 1. do 8. roku życia. Publiczność odbędzie podróż do świata, w którym kolorowe przedmioty są głównymi postaciami przedstawienia. Kółka, wstążki, piłki, hula-hoop staną się czymś innym, niż są. Aktorka przenosi dzieci do krainy tańca, w której one także mogą uczestniczyć po zakończeniu spektaklu. Muzyka klasyczna Piotra Czajkowskiego inspiruje do tańca, a gdy aktorkę porywa wir dźwięków, ruch sceniczny ożywia każde dziecko.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 50 " Załoga * 4 Artyści 1
Premiera 2020-06-20, Warszawa
Odbiorca dzieci
Ostrzeżenia
  • direct-contact

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 4
Skip to content