Karolina Wyrwal

Karolina Wyrwał – absolwentka Northern School of Contemporary Dance (First class Honours Degree in Contemporary Dance) ze specjalizacją Movement Studies. Współpracowała z berlińskimi teatrami – Thikwa Theater oraz Tanztheater Global. W latach 2008–2012 była tancerką Polskiego Teatru Tańca. Autorka trzech choreografii w Atelier PTT: Solo na Dwie Osoby (2009), The Outline (2010) i Double Trouble (2012). Od 2012 roku współpracuje z niemieckim teatrem Cie. Toula Limnaios.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

Double Trouble

Zespół

Karolina Wyrwal

Twórcy

  • Karolina Wyrwalchoreograf
  • Paul Tinsleykompozytor
  • Zofia Jakubiecscenograf

Opis spekatklu

Manipulacja, gra, układanka to słowa klucze, które łączą spektakl Wyrwał z twórczością artystki Barbary Kruger. Double Trouble pyta, na ile obowiązująca moda, osobiste przekonania i preferencje zmieniają obraz tego, co widzimy. Ostatecznie postrzeganie zawsze wiąże się ze zniekształcaniem, a kreowanie ideału z mistyfikacją. Do kontrolowania i tworzenia dźwięku na żywo wykorzystano kostki smart wireless, które sterowane za pomocą dotyku tancerek tworzą niecodzienny interfejs muzyczny.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 25 " Załoga * 4 Artyści 2
Premiera 2012-02-24, Poznań
Odbiorca dorośli
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 4
Skip to content