Human Fields


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Dariusz Nowak i Dor Mamalia rozpoczęli współpracę w 2017 roku i po dwóch udanych latach rozbudowali swój zespół, tworząc nowy kolektyw taneczny Human Fields. Występowali m.in. w Saddler’s Wells Theatre, Korzo Theatre, Suzanne Dellal Centre i na festiwalu CONTEXT. Diana Vishneva. W styczniu 2020 roku stworzyli nową choreografię dla TCUNAM w Meksyku.
Human Fields jest również zaangażowany w prowadzenie warsztatów oraz regularnych zajęć opartych na ich autorskim języku ruchowym.

WYDARZENIA

ResiDance Festival Jerusalem

2019, Jerozolima

Curtain Up Festival

2019, Tel Awiw, Kibbutz Ga’aton, Jerozolima

Susanne Dellal Centre International Exposure

2019, Tel Awiw

Rezydencja ArtBlau

2019, Brunszwik

The What Dance Can Do Gala Festival

2019, Zurych

NAGRODY

Spektakl

place to be

Zespół

Human Fields

Twórcy

  • Dariusz Nowakchoreograf
  • Dor Mamaliachoreograf

Opis spekatklu

Utwór odzwierciedla poprzez ruch rosnące przekonanie współczesnego świata, że zmiana jest jedyną w zasięgu wzroku trwałością bez stanu ostatecznego. „Być” oznacza wiecznie „stawać się”. Tymczasowość, wrażliwość, skłonność do ciągłego ruchu, unikanie dokończenia, pozostawanie niezdefiniowanym. Każda nowa struktura zastępuje poprzednią i staje się kolejną chwilową osadą – uznaną aż do odwołania.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 30 " Załoga * 4 Artyści 3
Premiera 2019-11-14, Tel Awiw
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
LogoLogoLogoLogo
Skip to content