Grzegorz Brożek

Po ukończeniu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu podjął pracę w Operze Nova w Bydgoszczy jako tancerz koryfej, a następnie od 2009 roku jako solista baletu. W 2012 roku rozpoczął pracę w Teatrze Muzycznym w Poznaniu jako solista baletu. Dwa lata później podjął pracę w Teatrze Wielkim w Łodzi na stanowisku tancerza koryfeja. Zadebiutował jako choreograf na gali baletowej Teatru Wielkiego w Łodzi (29.04.2018) duetem Tango do muzyki R. Favela.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

Faustus

Zespół

Grzegorz Brożek

Twórcy

  • Grzegorz BrożekChoreograf
  • Michał BrzozowskiMuzyka
  • Adam TrautzŚwiatła

Opis spekatklu

Przedstawienie Faustus to teatralny seans, który będąc projektem artystycznym, który łączy muzykę, taniec i literaturę, nie tylko cytuje egzystencjalno-filozoficzne rozterki Doktora Faustusa z powieści Tomasza Manna, ale próbuje także z nimi polemizować, interpretuje je i uzupełnia współczesnymi treściami.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 35 " Załoga * 16 Artyści 10
Premiera 2019-02-11, Łódź
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 4
Skip to content