Grab Art Foundation


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 3

Zespół powstał w 2018 roku jako autorski projekt Artura Grabarczyka. Celem i misją h.art company jest wzmacnianie pozycji teatru tańca w Polsce i za granicą poprzez realizację profesjonalnych spektakli, interdyscyplinarną współpracę z artystami, edukację młodego pokolenia tancerzy, współpracę międzynarodową oraz inne działania na rzecz środowiska tańca. W bieżącym repertuarze zespołu są: Ravnfjær i Chrome Paradise (chor. Artur Grabarczyk) oraz Mirage (chor. Żaneta Majcher).

WYDARZENIA

Festiwalu Tańca Współczesnego Sfera Ruchu

2019, Toruń

Warsaw Dance Days

2018, Warszawa

Ogólnopolski Festiwal Alternatywnych Teatrów Tańca Sfera Ruchu „Otwórz Oczy"

2018, Słupsk

XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania

2018, Warszawa

Festiwalu Tańca Współczesnego Sfera Ruchu

2018, Toruń

IV Konkurs Teatrów Tańca

2018, Kielce

NAGRODY

Kielce, 2018

trzy nagrody za choreografię Ravnfjær na IV Konkursie Teatrów Tańcatrzy nagrody za choreografię Ravnfjær na IV Konkursie Teatrów Tańca

Spektakl

Ravnfjær

Zespół

Grab Art Foundation

Twórcy

  • Artur GrabarczykChoreograf
  • Iwona RaczyńskaKostiumy
  • Weronika CudzikKostiumy

Opis spekatklu

Ravnfjær to spektakl zainspirowany mitologią nordycką, zwyczajami, wierzeniami i rytuałami ludności normańskiej z okresu od VII do XII wieku. Widzowie znajdą tu historie olbrzymów i karłów, śmierć Baldura, perypetie Lokiego, proroczą przepowiednię ragnaröku czy nawiązania do świąt i obrzędów obchodzonych na cześć bogów.
Ravnfjær w języku norweskim oznacza „krucze pióra”, co wpisuje się w strukturę spektaklu, ukazując mnogość i wielowarstwowość poruszanego tematu.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 37 " Załoga * 10 Artyści 8
Premiera 2018-03-02, Warszawa
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • loud-music
  • direct-contact

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE

Produkcja Teatr Tańca Zawirowania
LogoLogo
Skip to content