FUNDACJA ROZWOJU TAŃCA

Fundacja Rozwoju Tańca /eferte/ to organizacja wspierająca i promująca szeroko pojętą sztukę tańca – m.in. teatr tańca, taniec współczesny, działania performatywne i site specific.
Fundacja obejmuje zainteresowaniem obszary tematyczne związane z pracą procesową, kreacją postaci, tworzeniem dramaturgii w tańcu, pracą w obrębie solowych przedstawień. Jej misją jest możliwość tworzenia warunków produkcyjnych, rozwojowych, edukacyjnych w sferze sztuki tańca.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

ce_real mothers

Zespół

Fundacja Rozwoju Tańca

Twórcy

  • Anna Piotrowskachoreograf/tancerka
  • Małgorzata Piotrowskatancerka
  • Aleksandra Piotrowskakompozytorka/wykonawczyni

Opis spekatklu

Jak poprzez taniec, ruch, obecność można stworzyć obraz jednej z najgłębszych relacji, w marzeniach opartych na ideale.
Spektakl zbudowany jest na autentycznej bliskości fizycznej, eksplorowanej od samych narodzin Gosi. Niezwykłym prezentem dla nas jest muzyka, skomponowana przez Aleksandrę Piotrowską, która scala osobliwy trójkąt artystyczny.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 35 " Załoga * 3 Artyści 2
Premiera 2018-09-24, Warszawa
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • loud-music

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE

produkcja: Fundacja Rozwoju Tańcakoprodukcja: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie partnerzy: Dom Kultury Kadr / Mazowiecki Instytut Kultury / Fundacja Rozwoju Teatru ‘ NOWA FALA’ / Fundacja Artystyczna PERFORM spektakl powstał w ramach współfinansowania przez m.st. Warszawa
Logo
Skip to content