Eliza Kindziuk

Eliza Kindziuk – tancerka, choreografka, pedagog tańca. Absolwentka kierunku taniec współczesny i pedagogika tańca A. Bruckner Private University (Linz, Austria). Pracowała jako tancerka w WEE Dance Company (Goerlitz, Niemcy), a następnie jako kierownik artystyczny Teatru Tańca Caro w Siedlcach. Obecnie jest pedagogiem tańca w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca w Białymstoku i członkinią kolektywu UNITED LIMBS. Prezentuje także swoją solową choreografię SEE ME w Polsce i za granicą.

WYDARZENIA

Laois Dance Platform

2021, Laois

10th Biennial Xposition ‘O’ Contemporary Dance Fiesta

2019, Singapur

Istanbul Fringe Festival

2019, Stambuł

Lisbon Dance Platform

2019, Lizbona

Netherlands Dance Competition

2019, Haarlem

NAGRODY

Lizbona, 2019

„Artistic Incentive Award”, Lisbon Dance Platform„Artistic Incentive Award”, Lisbon Dance Platform

Spektakl

SEE ME

Zespół

Eliza Kindziuk

Twórcy

  • Eliza KindziukChoreograf oraz tancerka

Opis spekatklu

Czy wiesz, że co 62 minuty umiera co najmniej jedna osoba w wyniku zaburzeń odżywiania? Solo SEE ME jest analizą sytuacji osoby zmagającej się z tym problemem XXI wieku. Ukazuje postać, której zarówno ciało, jak i umysł wyniszcza brak akceptacji własnego wyglądu. Bohaterka przeprowadza publiczność poprzez występujące u niej stany emocjonalne, próby walki z chorobą i samą sobą, a także odkrywa swoje niespokojne wnętrze.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 10 " Załoga * 1 Artyści 1
Premiera 2019-03-23, Nowa Sól, Polska
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 4
Skip to content