Doberska Dance Company Agnieszka Doberska

Agnieszka Doberska − tancerka, choreografka oraz pedagożka tańca na kierunku taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz kierowniczka artystyczna Kompanii Tańca AWF Poznań. Otrzymała tytuł Master of Arts w dziedzinie choreografii na Wydziale Tańca Współczesnego na Anton Bruckner Privatuniversität w Austrii. Wcześniej uzyskała dyplom Bachelor of Arts z pedagogiki tańca również na tej uczelni.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

VIDEO DANCE IMPROVISATION

Zespół

Agnieszka Doberska

Twórcy

  • Agnieszka Doberskatancerz / choreograf
  • Piotr Janowczykartysta sztuk wizualnych
  • KOMPOZYT KOMPOZYTkompozytor

Opis spekatklu

Video dance improvisation to abstrakcyjne ujęcie wielowarstwowości formy tanecznej, która kryje w sobie znacznie więcej niż to, co odbierane za pomocą zmysłu wzroku. To wizualna i muzyczna próba wejścia w głębsze poziomy przekazu cielesnego, które często są przez odbiorcę wyczuwalne, jednak nienazwane ani nieuświadomione.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 5 " Załoga * 3 Artyści 1
Premiera 2020-09-29, Poznań
Odbiorca dorośli
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 4
Skip to content