Bartek Woszczyński


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Choreograf, tancerz, dyrektor artystyczny B’cause Dance Company. Absolwent The Rambert School of Ballet and Contemporary Dance oraz dwukrotny Stypendysta Ministra Kultury. Jego choreografie wystawiane były m.in. w Korei Południowej, Japonii, Kanadzie, Izraelu oraz na wielu europejskich scenach. Zdobywca pierwszej nagrody na Solo Dance Contest za spektakl The Perfect World oraz the Best Interpretation Award na festiwalu InShadow w Lizbonie za film taneczny Let’s Talk About It.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

SIRI

Zespół

Bartek Woszczyński

Twórcy

  • Bartek WoszczyńskiChoreograf
  • Atmo Music Productions Atmo Music ProductionsKompozytorzy
  • Artur KlepackiReżyseria światła

Opis spekatklu

Solowy spektakl Bartka Woszczyńskiego pt. SIRI to opowieść o samotności spotęgowanej rozwojem technologii. Artysta stawia pytania dotyczące różnic pomiędzy więziami emocjonalnymi w internecie i w świecie rzeczywistym.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 30 " Załoga * 2 Artyści 1
Premiera 19/01/2019, Siedlce
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE

Spektakl zrealizowano w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa NarodowegoSpektakl zrealizowano w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Skip to content