Anna Jurek

Mover, pedagog, performer. Freelancer, jak i członek zespołu EXIM. Anna Jurek dostrzega największą wartość tańca w procesie transformacji różnic między ludźmi jako potencjału do pracy i rozwoju indywidualności oraz tolerancji. Absolwentka kompozycji tańca, polityki społecznej oraz NSCD. Aktualnie kończy studia na kierunku pedagogika tańca w Austrii. Dwukrotnie otrzymała nagrodę Isolde Kleitman. Stypendystka programu „Taniec i niepełnosprawność 2020”.

WYDARZENIA

Fashion the Theatre

2019, Leeds

Flock Fest

2019, Leeds

Rayley Theatre

2019, Leeds

NAGRODY

Spektakl

well known

Zespół

Anna Jurek

Twórcy

  • Anna Jurekproducent

Opis spekatklu

Performerzy, a także twórca konceptu dołączyli do procesu, nie znając się wzajemnie. Proces motywowany rzeczywistą sytuacją stał się interesującą przestrzenią eksploracji odwagi i intuicji. To gra oparta na idei wiedzy, aktu posiadania jej oraz oczekiwań. Jaka jest wartość przewidywania, wartość wiedzy, oraz dokąd prowadzi żądza wiedzy?
Performerzy są postawieni w sytuacji zaplanowanego spektaklu. Jest powiedziane, że ktoś zna zasady gry i wie co robić.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 25 " Załoga * 6 Artyści 4
Premiera 2019-04-10, Leeds
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(177) : eval()'d code on line 4
Skip to content