Koniński Teatr Tańca – Konin Dance Theatre

Koniński Teatr Tańca to zespół pracujący w technikach tańca współczesnego, wykorzystujący improwizację w procesie tworzenia.
Teatr tańca współpracuje z instytucjami kultury (Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie) w celu budowy sieci ośrodków promujących sztukę tańca w różnych środowiskach poprzez prezentację spektakli, organizację warsztatów tańca, projekcje wideo, a także działania performatywne w przestrzeniach nie tylko teatralnych.

EVENTS

Rhythm4inclussion udział i pokaz na międzynarodowej konferencji dotyczącej tańca

2021, Viksjöfors

Dzień cypryjski

2021, Konin

Wieczór Choreografów

2021, Konin

PRIZES

Performance

Usłane balonami

Company

Koniński Teatr Tańca

Credits

  • Kinga FurmaniakChoreograf
  • Kajetan PilarskiKompozytor
  • Hubert KuligKompozytor

Performance synopsis

Usłane balonami jest opowieścią o zatraceniu w dążeniu do upragnionego ‘raju’. Widz w trakcie spektaklu będzie mógł przyjrzeć się drodze jednostki, która szuka spokoju i radości z celebrowania życia. Przedstawienie zachęca do refleksji nad pytaniami: Czym jest upragniony ‘raj’, do którego dążymy? Jak go znaleźć? Czy tam będziemy szczęśliwi?

This information has been provided by the person or organisation in question. The National Institute of Music and Dance and the Adam Mickiewicz Institute are not responsible for its contents.
Duration 45 " Crew * 16 Artists 12
Premiere 2021-09-11, Konin
Audience wszyscy (niezależnie od wieku)
Warnings
  • none

* cast plus technical support

Contact

PROMOTIONAL DETAILS

Produkcja: Koniński Teatr Tańca we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Koninie
Skip to content