Fundacja Artystyczna PERFORM


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Fundacja Artystyczna PERFORM powstała z potrzeby stworzenia platformy, na której działać będą niezależni, kreatywni, innowacyjni, a także początkujący artyści w różnych obszarach sztuki, m.in. tańca, teatru, muzyki, visual-artu, performance’u. Działania fundacji obejmują również edukację młodzieży i dorosłych oraz projekty społeczne i międzynarodowe. Fundacja wspiera tych, którzy chcą zmieniać świat dzięki swoim marzeniom i potrafią je wprowadzić w życie poprzez pracę, determinację i pasję.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

KONSTELACJE

Zespół

Fundacja Artystyczna PERFORM

Twórcy

  • Paulina Święcańskachoreograf
  • Romuald Woźniakreżyser

Opis spekatklu

Spektakl skupia się na opowieści o nieuniknionych zdarzeniach, złożonych relacjach międzyludzkich w kontekście upływającego czasu, co podkreśla kontekst międzypokoleniowy wykonawców. Twórcy starają się poprzez ruch odpowiadać m.in. na pytania: Co determinuje nasze wybory życiowe? Co jest początkiem, a co końcem cyklu miłości? Czy miłość jest zjawiskiem ponadczasowym i pozawymiarowym? Czym jest śmierć? W spektaklu biorą udział zawodowi tancerze i amatorzy ruchu.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 45 " Załoga * 8 Artyści 7
Premiera 22/10/2017, Warszawa
Odbiorca dorośli
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
Skip to content