Damian Drozd


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 3

Damian Drozd to niezależny tancerz, choreograf, performer i producent muzyczny. Jest absolwentem kierunku taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Bierze udział w walkach tanecznych w całej Europie i jest związany z europejską eksperymentalną sceną taneczną (Open Your Mind). Tańczył z Teatrem Tanga w Poznaniu i Kompanią Tańca AWF w Poznaniu. Jego ruch łączy teatr tańca, performance i taniec uliczny, tworząc własny, niepowtarzalny styl.

WYDARZENIA

NAGRODY

Spektakl

Księgowy

Zespół

Damian Drozd

Twórcy

  • Damian DrozdChoreograf/Tancerz

Opis spekatklu

Spektakl ma w sobie kilka historii zawieszonych w różnych wymiarach. Każda z nich jest inna, ale coś je łączy − rezonują ze sobą. Historie są inspirowane pracami Sigmunda Freuda, Carla Gustava Junga, książką Bohater o tysiącu twarzy i théâtre de la cruauté. Ciało-umysł-światło-muzyka − wszystko, aby stworzyć nowe zjawisko. La petite mort to nowy mózg Boltzmanna.

Materiał nadesłany przez Zgłaszającego. Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza nie ponoszą odpowiedzialności za jego treść.
Czas 14 " Załoga * 1 Artyści 1
Premiera 2019-03-14, Poznań
Odbiorca wszyscy (niezależnie od wieku)
Ostrzeżenia
  • none

* obsada plus obsługa techniczna

Kontakt

INFORMACJE PROMOCYJNE


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/polanddances_540/public/wp-content/themes/bricks/includes/elements/code.php(187) : eval()'d code on line 4
Skip to content